У Яценюка сказали, де готові "воювати" з одіозними мажоритарниками

Субота, 11 жовтня 2014, 20:37

Партія "Народний Фронт" заявила про готовність узгодити кандидатів від демократичних сил на мажоритарних округах та зняти своїх кандидатів у низці округів.

Про це йдеться у повідомленні партії. 

"Щоб уникнути реваншу антиукраїнських сил та колишніх регіоналів, ми готові зняти наших кандидатів на наступних округах: округ 135, Одеса, аби не допустити перемоги Сергія Ківалова, округ 80, Запорізька область, аби не допустити перемоги Євгена Балицького, округ 182, Херсонська область, аби не допустити перемоги  Володимира Сальдо, округ 76, Запорізька область, аби не допустити перемоги Євгена Карташова".

При цьому "Блок Петра Порошенка" та партію "Батьківщина", "які публічно висловили готовність узгодити кандидатів", закликали почати цей процес в окрузі 66 - Житомирська область, аби не допустити проходження Віталія Журавського, в окрузі 169, Харків, підтримати кандидатуру Олександра Кірша, та в окрузі 168, Харків, зняти "тушку" Віталія Немілостівого на користь демократичного кандидата Івана Варченка.

Разом з тим БПП запропоновано "підтримати відомих у всіх країні демократичних кандидатів по Києву": округ 216 - підтримати кандидатуру Ксєнії Ляпіної, округ 220 - підтримати кандидатуру Вячеслава Константіновського, округ 221 - підтримати кандидатуру Леоніда Ємця, округ 217 - аби не допустити проходження у наступний парламент регіонала Вадима Столара.

Також у "Народному фронті" зазначили, що "зняти кандидатів після 13 жовтня вже буде неможливо".

Як відомо,  "Блок Петра Порошенка" має намір підтримати в мажоритарному окрузі №27 заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Бориса Філатова.

Активісти і журналісти, які балотуються в Верховну Раду, закликали свої штаби об'єднатися проти одіозних претендентів і підтримати єдиного кандидата на відповідних округах.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що "Батьківщина" готова об'єднатися із іншими демократичними силами проти одіозних кандидатів на мажоритарних округах і висунути проти них єдиного кандидата.

Українська правда powered by lun.ua