25.06

Банківський форум

Путін закрив проект "Новоросія". Жодної мети не досягнуто - Нємцов

Неділя, 12 жовтня 2014, 11:32

Проект "Новоросія" закритий, жодна з цілей, позначених президентом РФ Володимиром Путіним не досягнута.

Про це у своєму Facebook заявив російський опозиціонер, політик Борис Нємцов.

"Путін доручив повернути 17600 військових в місця їх постійної дислокації. Можна перепочити і підвести деякі підсумки. Вони жахливі", - зазначив він.

"Хотів прив'язати Україну до Росії, домогтися її входження до Митного союзу. Отримав рівно протилежне ... Хотів домогтися нейтралітету України, зберегти її позаблоковий статус. Повний провал. Хотів поваги з боку українського народу. Отримав ворога на довгі роки і Путін-ху@ло", - зазначив Нємцов.

"Хотів Новоросію від Донецька до Одеси. Отримав меншу частину Донецької та Луганської областей. Хотів коридор до Криму через Маріуполь. Отримав відсіч і окопи, які рили російські люди в Маріуполі щоб не пропустити окупанта. Хотів, щоб як у Криму, без жодного пострілу - отримав 4000 убитих з тієї та іншої сторони ", - додав політик.

Також, за його словами, економіка Росії отримала "втечу капіталу - більше 100 млрд доларів, 40 рублів за долар (девальвація більше 20%) і двозначну інфляцію на продукти, а також повний застій в економіці без інвестицій та інновацій".

"Хотів залишитися визнаним у світовій політиці. Став ізгоєм .... Скоро народ зрозуміє, що ціни виросли, а прибутки -ні. Звалити все на Обаму довго не вийде", - підсумував Нємцов.

Як відомо, напередодні президент РФ Володимир Путін доручив Міноборони повернути до місць постійної дислокації війська, що проходили навчання на полігонах в Ростовській області. Йдеться про 17,6 тис. Військових.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: