На російського актора, який стріляв у донецькому аеропорту, завели справу

П'ятниця, 31 жовтня 2014, 08:25

СБУ порушила справу проти російського актора Михайла Пореченкова за стрільбу в аеропорту Донецька як за участь у терористичній діяльності на боці бойовиків.

"Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження проти громадянина Російської Федерації Михайла Порєчєнкова за ст.258-3 Кримінального кодексу України за участь у терористичній діяльності т.зв. "ДНР", - повідомляє прес-служба СБУ 31 жовтня.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у коментарях на своїй сторінці у Facebook написав, що МВС України відкриє кримінальну справу у відношенні російського актора Пореченкова, який стріляв по позиціях українських військових у донецькому аеропорту.

"По Пореченкову завтра (31 жовтня) відкриємо провадження. Гадаю, в'їзд у країну цьому типу буде закрито. Потім суд, розшук – подивимося, як (актор) буде їздити до Європи", - заявив він.

 

Раніше Пореченков під час візиту у самопроголошену "ДНР" стріляв із крупнокаліберного кулемета по українських військових у аеропорту Донецька – і відео цього виклали на Youtube-каналі так званої "Новоросії".

Пореченков погодився на пропозицію бойовиків постріляти з кулемета "Утес". При цьому він цілився убік позицій українських військових.

Потім актор ще фотографувався з бойовиками на руїнах аеропорту, сказано у підписі до відео.

Пореченков також давав інтерв'ю російському каналу. Він зізнався на камеру, що вже стріляв так у 2008 році в Цхінвалі під час російсько-грузинського конфлікту, повідомляє liga.net.

Раніше Пореченков заявляв, що приїхав на Донбас, щоб "переконатися в дотриманні перемир'я" – і побачив, що його "тут немає і не було".

Він планував показати жителям Донецька заборонений в Україні фільм "Піддубний".

Як відомо, Пореченков часто знімається в російських серіалах про силовиків.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...