У Донецьк привезуть іще більше російських акторів – на "фестиваль"

Вівторок, 11 листопада 2014, 14:30

У Донецьку з 14 по 16 листопада проведуть фестиваль російського кіно, на який приїдуть актори й сценаристи з Російської Федерації.

Про це повідомляє прес-центр "Новороссия", який також має ресурс у Москві.

"Із 14 до 16 листопада в театрі кіно імені Тараса Шевченка відбудеться фестиваль російського кіно. Актори й сценаристи з Російської Федерації в такий спосіб вирішили допомогти Донецькій Народній Республіці, надавши можливість жителям Донбасу подивитися на широкому екрані кілька картин", - стверджується у повідомленні.

"Дізнавшись, що у нас складнощі з прокатом фільмів, російські друзі вирішили допомогти нам провести фестиваль свого кіно", - заявив директор кінотеатру імені Шевченка в Донецьку Анатолій Тесля.

"Вони з цією пропозицією вийшли на Міністерство культури Росії й Міністерство культури й туризму ДНР. Зараз ми готуємося провести цей захід на гідному рівні. Це буде перша проба, і, можливо, за нею підуть ще інші фестивалі", - сказав він.

За словами Теслі, фільм "Білий ягель" стане прем'єрним показом цієї картини на території т.зв. "ДНР".

Представлятиме його автор сценарію Валерій Бакіров. Його дружина колись вчилася на філологічному факультеті Донецького державного університету.

Бакіров хотів би показати фільми не лише у Донецьку, але й в інших містечках і селищах між Донецьком і Луганськом. 

"Ми веземо фільм простим людям і ополченцям", - каже він, використовуючи лексику російських ЗМІ.

Другий фільм фестивалю – "Білий Тигр" режисера Карена Шахназарова – буде представляти виконавець ролі маршала Георгія Жукова артист Валерій Гришко. Сам він родом із Ясинуватої.

Як відомо, 31 жовтня російський актор Михайло Пореченков презентував у донецькому кінотеатрі "Звездочка" заборонений в Україні фільм "Піддубний". Крім того, Пореченков поїхав під Донецький аеропорт і стріляв там, цілячись в українські військових.

Проти Пореченкова порушено кримінальну справу.powered by lun.ua