"Громадські діячі" з "ДНР" просять в України пенсії

Середа, 12 листопада 2014, 17:01

Представники громадськості Донбасу звернулися до керівництва України з вимогою переглянути своє рішення про припинення виплат пенсій та соцдопомоги на територіях, підконтрольних бойовикам.

Відповідне звернення за підписом представників профспілок та громадських організацій Донбасу опубліковано на сайті самопроголошеного "уряду "ДНР".

"... Ми, представники громадянського суспільства Донбасу, звертаємося до президента України Петра Порошенка, депутатів Верховної Ради, до членів Кабінету міністрів України із закликом не прирікати людей похилого віку і всіх нужденних Донбасу на голодну смерть і злиденне існування, особливо напередодні зими, що наступає", – говориться в повідомленні.

Громадські працівники звернули увагу, що єдиною можливістю пенсіонерам для отримання виплат тепер стане переїзд в райони, підконтрольні українському уряду і прописка там, однак далеко не всі зможуть залишити свій дім і знайти нове житло.

"Ми вважаємо, що рішення Києва неприйнятне і образливе не тільки для їх гідності, а й для будь-якого громадянина України. Це не тільки чистої води адміністративно-правове свавілля, а й діяння, в якому неупереджений суд може сміливо виявити ознаки соціального геноциду", – йдеться у зверненні.

"Уряд України оголосив війну не озброєним людям, а власним громадянам, при цьому найбільш не захищеним з них. Це розвал власної держави, фактичне відділення офіційного Києва від громадян власної країни, які проживають на Донбасі", – вважають громадські діячі.

Також вони звернулися до європейських політиків, громадських діячів і правозахисників з проханням натиснути на владу України у цьому питанні.

Як відомо, прем'єр Арсеній Яценюк оголосив про припинення фінансування Донбасу 5 листопада.

12 листопада він оголосив про виділення 300 млн гривень на території Донбасу, підконтрольні українському уряду.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: