Основна частина коаліційної угоди готова – "Самопоміч"

Понеділок, 17 листопада 2014, 13:30

Частина коаліційної угоди, яка стосується змісту реформ, вже узгоджена усіма фракціями.

Про це йдеться у повідомленні партії "Самопоміч", оприлюдненому під час прес-конференції представників партії.

"Частина угоди, яка стосується змісту реформ, є готовою і у такому вигляді під нею Об’єднання "Самопоміч" готове поставити підпис відразу після формування депутатських фракцій у Верховній Раді", – сказано у документі.

Представник партії Оксана Сироїд додала, що текст угоди був написаний усіма фракціями і ухвалений консенсусом.

Наразі незавершеною залишається частина угоди щодо регламенту та її преамбула. Заплановано, що у преамбулі буде вписано зобов’язання членів коаліції про скасування депутатської недоторканості.

За словами Сироїд, робота щодо преамбули і регламенту продовжиться у середу.

 

Крім того, за словами майбутнього депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва, партія виступає за відсутність партійних квот в уряді, його технократичність і персональну відповідальність міністрів. Також, додав Соболєв, кожен міністр повинен отримати право самостійно призначати собі заступників.

"Тепер час, щоб премєр і президент, які мають найбільші фракції в парламенті, швидко знайшли професіоналів і почали працювати", – сказав він.

Соболєв додав, що "Самопоміч" не планує йти в уряд, але хоче очолити ряд комітетів Ради. Зокрема, за його словами, мова йде про керівні посади у комітетах з правосуддя, оборони, місцевого самоврядування, боротьби з корупцією і злочинності, європейської інтеграції, паливно-енергетичного комплексу, культури.

При цьому він не назвав прізвища претендентів на ці посади, але запевнив, що саме у цих сферах його політсила має професіоналів.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!