РФ організує у Криму війська повітряно-космічної оборони

21 перегляд
Субота, 29 листопада 2014, 21:52

Відновленню угрупування військ повітряно-космічної оборони (ПКО) на території Кримського федерального округу приділяється особлива увага.

Про це повідомив командувач військами ПКО генерал-лейтенант Олександр Головко, повідомляє "Крим. Реалії" з посиланням на Інтерфакс.

"Відновленню угрупування військ ПКО на території Кримського федерального округу приділяється особлива увага. Географічне розташування Криму дає великі переваги для вирішення завдань контролю космічного простору і управління космічними апаратами", - зазначив Головко.

За його словами, об'єкти інфраструктури, озброєння та військова техніка Севастопольського та Євпаторійського вузлів були доведені "до плачевного стану".

"Це було однією з причин відмови від використання в системі попередження про ракетний напад інформації від РЛС" Дніпро ", розташованої в Севастополі. Нашим першочерговим завданням є відновлення інфраструктури та переозброєння військових частин військ ПКО на півострові ", - зазначив Головко.

Також він повідомив, що у 2014 році завершуються заходи щодо остаточного формування в Євпаторії окремого командно-вимірювального комплексу.

"Розпочато поставки сучасного озброєння і військової техніки, в тому числі перспективних комплексів контролю космічного простору. Прийнято рішення про відновлення системи попередження про ракетний напад. В даний час організовано роботу спільної з представниками промисловості комісії з визначення конкретних заходів з продовження терміну служби (технічного ресурсу) РЛС у Севастополі ", - заявив Головко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua