Стець хоче використовувати канал Арбузова для мовлення про Україну за кордон

Четвер, 11 грудня 2014, 10:47

Міністерство інформаційної політики розглядає можливість створення громадського та іноземного мовлення на технічній базі телеканалу БТБ.

Про це міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив в ефірі "Шустер LIVE" у середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"З 1 січня припиняється фінансування БТБ, оскільки це просто дурість – мати Національному банку України свій телеканал, який нікому не потрібен. Я вам скажу, що саме на цій технічній базі повинно створюватися якісне іномовлення", – заявив він.

"Нам необхідно сприяти тому, щоб протягом 2015 суспільне мовлення з'явилося, в тому числі, на територіях, які зараз охоплюють сепаратисти", – додав Стець.

Міністр пояснив, що зараз мовлення українських телеканалів і радіо не доходить до прикордонних районів, в той же час російські телеканали мають можливість мовлення на 50 км вглиб території України.

"Ми почали говорити, що ми зробимо карту покриття цих білих плям, будемо ставити наші передавачі 8-10 кіловат. Перша реакція росіян, ДНР і ЛНР – ми будемо знищувати ці передавачі. Там почалася істерика", – зазначив він.

Як відомо, раніше глава Нацбанку Валерія Гонтарева заявила про намір продати телеканал БТБ.

Цей канал був створений під час керівництва Нацбанком Сергієм Арбузовим.

Раніше для іноземного мовлення про Україну був створений телеканал Ukraine Today.

Створення Міністерства інформаційної політики викликало хвилю невдоволення серед журналістів та громадських активістів, які побоюються введення цензури.powered by lun.ua