Терорист Гіркін розповів, як Сурков готує "злив Новоросії" та про Гаазький трибунал

Субота, 13 грудня 2014, 20:32

Якщо президент РФ Володимир Путін буде продовжувати в тому ж дусі (в діях РФ на Донбасі), то він і терорист Ігор Стрєлков (Гіркін) стануть "сусідами по камерах у Гаазі".

Про це заявив Гіркін в інтерв'ю, опублікованому на російському ресурсі "Русская сила".

За словами Гіркіна, протягом зими Україна перепідготує армію, посилить її кількісно і якісно, а санкції (ЄС і США проти РФ) "мають серйозно підірвати готовність російської громадськості захищати рускій мір" .

"Навесні Росія або "зламається", або вмиється кров'ю", - заявив Стрєлков (Гіркін). За його словами, наслідком цього стане аналогічний розвиток ситуації в Криму.

"Московський майдан" замайорить на горизонті в повну силу .... Якщо він (Путін) буде продовжувати в тому ж дусі, як зараз, то доведеться нам сусідами стати ... по камерах в Гаазі ", - додав він.

При цьому Гіркін висловив переконання, що "один з розрахунків Сурка (Владислава Суркова) - організувана ним у "Новоросії"  "безпрограшна лотерея". Одним з її результатів може стати бунт бойовиків проти самопроголошених "прем'єрів ДНР і ЛНР" та "злив" Україні захоплених територій.

Як відомо, у серпні Ігор Стрєлков був "звільнений" з посади "головнокомандувача" бойовиками на Донбасі. Пізніше один з лідерів російських бойовиків на Донбасі, який називав себе "прем'єром ДНР" - Олександр Бородай - заявив, що він і Ігор Гиркин разом втекли з України в Росію, виконавши свою місію на Донбасі.

Гіркін приїхав на Донбас після того, як організовував незаконну анексію Криму.

Російські ЗМІ повідомляли, що лідер донецьких терористів Ігор Стрєлков (Гиркин) важко поранений.

Точної інформації, де саме наразі перебувають обидва екс-лідери бойовиків ДНР, немає.

Раніше  Гіркін заявляв, що Владислав Сурков стоїть за всіма діями бойовиків і приїжджих росіян на Донбасі.

У грудні російські ЗМІ з посиланням на джерела в адміністрації Путіна, Кабміні РФ і серед бойовиків повідомляли, що Росія остаточно відмовилася від ідеї "незалежності" східних областей України, і намагається "заштовхнути" їх назад під контроль Києва.

"Заштовхуванням" східних областей назад займається особисто соратник Володимира Путіна Владислав Сурков.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News