Гумконвой Ахметова пропустили в Донецьк

П'ятниця, 19 грудня 2014, 15:10

Полк "Дніпро" пропустив колону вантажівок фонду Ахметова з гуманітарною допомогою для жителів зони АТО, яка кілька днів була заблокована на кордоні зони.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат від "Самопомічі" Семен Семенченко.

"Зателефонував Юрі Березі, командиру полку "Дніпро". "Дніпро" пропустив конвой з продуктами фонду Ахметова в Донецькій області. Позиція Дніпра: "Ми проконтролювали що на машини вивісили прапори, перевірили щоб всі документи були в порядку, проводимо до блокпостів. Нам обіцяли передати відео з записом того як поширюється гуманітарна допомога", – написав Семенченко.

Він додав, що батальйон "Донбас" продовжує блокування перевезень з горілкою, сигаретами, вугіллям і бензином на захоплених терористами територіях Луганської області.

За словами Семенченка, тепер він очікує звільнення українських полонених.

Депутат вважає, що гуманітарна допомога жителям зони АТО повинна надаватися українською державою адресно за списками тих, кому вона потрібна і під контролем міжнародних організацій.

У свою чергу волонтер Максим Рева розмістив на своїй сторінці в Facebook фотографії пропущених вантажівок гумконвою.

Як відомо, бійці "Дніпра" затримали гумконвой Ахметова кілька днів тому через підозри, що допомога може потрапити до бойовиками або в магазини на продаж.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування