Луценко: Фракція БПП "тимчасово" підтримає бюджетні закони. Має серйозні зауваження

9 переглядів
Неділя, 28 грудня 2014, 18:11

28 грудня Верховна Рада може проголосувати усі бюджетні законопроекти, які є основою  для ухвалення бюджету-2015, голосування може затягнутися до 29 грудня. 

Про це у ході брифінгу заявив глава парламентської фракції БПП Юрій Луценко. 

"Вважаю, що сьогодні у парламенті може бути результативний день по всіх законопроектах", - заявив Луценко. 

На його думку, ВР може повернутися до роботи у сесійній залі вже за годину, близько 19:30.

При цьому від підкреслив, що фракція Блоку Петра Порошенка підтримає усі бюджетні закони, але до кількох з них "має серйозні зауваження".

"Зараз нам ще належить їх (зауваження) доопрацювати. Перше - ми вже добилися від уряду, що ПДВ-рахунки вводитимуться не з 1 січня, а у тестовому режимі - з 1 лютого, а остаточно можуть бути запущені в дію лише з другого півріччя 2015 року. Ми будемо наполягати, що саме такий режим введення ПДВ-рахунків може бути  прийнятий в основу податкового кодексу. Друге - будемо наполягати  на зниженні ставки  єдиного соцвнеску з 25 до 20%. Вважаємо це єдино можливим позитивним сигналом для виводу зарплат з "тіні", - заявив Луценко. 

Також він зауважив, що тривають дебати щодо пільг для всіх категорій на транспорті, про певні пенсійні пільги для силовиків та держслужбовців та податкову політику у галузі сільського господарства. 

"Наша фракція виступатиме, щоб за результатами першого кварталу уряд відзвітувався за результати роботи народного господарства та виконання бюджету. Щоб Верховна Рада уточнила будь-яке положення із прийнятих сьогодні законів: починаючи від розмірів ставок податків, закінчуючи певними бюджетними механізмами", - підкреслив глава фракції.

"Таким чином ми вважатимемо пакет урядових законів тимчасово прийнятим на I квартал 2015 року у тестовому режимі. Це лише перший крок у запуску реформ в Україні", - зазначив Луценко і додав: "Сподіваюсь, що суспільство зрозуміє такий тимчасовий підхід". 

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua