Адвокат каже, що Арбузову не було що красти в БТБ

Четвер, 4 грудня 2014, 12:36

Адвокат екс-голови Нацбанку Сергія Арбузова Ігор Фомін назвав кримінальне переслідування його підзахисного піар-акцією.

Про це він сказав у четвер на прес-конференції в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Це піар-акція, а не кримінальне провадження ... Тут взагалі немає доказів, чиста фантазія... Це насамперед реакція на вимоги суспільства. Вони повинні показати щось суспільству. Вони повинні показати, що вони переслідують злочинну владу. А як вони можуть це зробити? Відкриттям кримінальних проваджень ", - сказав Фомін.

На думку адвоката, залучення його підзахисного до кримінальної відповідальності є безпідставним, оскільки відсутня подія злочину.

За словами Фоміна, слідство інкримінує Арбузову розкрадання прибутку телеканалу "БТБ". Адвокат вважає, що справа має бути закрита, оскільки "телеканал не отримував прибутку за весь період свого існування":

"Прибуток вкрасти неможливо. Можна вкрасти гроші, речі, документи. Крім того, за весь час функціонування цього "БТБ" вони взагалі ніякого прибутку не отримували", - сказав Фомін.

Адвокат підкреслив, що свої висновки він базує на відповіді керівництва телеканалу на його адвокатський запит та висновку Державної фінансової інспекції, яка проводила перевірку діяльності телеканалу.

Також адвокат підкреслив, що захист Арбузова не піднімав питання зняття арешту з рахунків, перед Печерським райсудом Києва ставилося питання про закриття кримінального провадження та зобов'язання у зв'язку з цим зняти арешт з майна.

Захист також звинуватив Генеральну прокуратуру у тиску на суддів Печерського районного суду Києва.

Як відомо, у травні 2014 Головним слідчим управлінням ГПУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені відомості про присвоєння чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем колишнім головою НБУ Арбузовим, за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

20 травня слідчим суддею Печерського районного суду. Києва накладено арешт на майно Арбузова, підозрюваного у скоєнні вказаного кримінального злочину, а в серпні 2014 слідчим суддею Печерського районного суду. Києва накладено арешт на майно його дружини.

Рахунки Арбузова були розморожені рішенням Печерського райсуду Києва 21 листопада, але пізніше знову заморожені Генпрокуратурою.

"Інтерфакс-Україна", "Українськi Новини"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування