У травні можуть оголосити про створення каналу - антипропаганди

Субота, 10 січня 2015, 16:59

Рішення про створення пан-європейського російськомовного каналу як джерела об’єктивної інформації могло б стати практичним результатом Саміту "Східного партнерства" в Ризі.

Про це заявив президент Петро Порошенко у ході зустрічі з главою МЗС Латвії Едгарсом Ринкевичсом.

"Співрозмовники приділили увагу необхідності спільних зусиль для протидії інформаційній пропаганді з боку Росії", - повідомили у прес-службі президента.

Порошенко наголосив також на важливості практичної реалізації ініціативи низки країн ЄС та України щодо запровадження пан-європейського російськомовного каналу як джерела об’єктивної інформації.

"Рішення про створення такого каналу могло б стати ще одним практичним результатом Саміту "Східного партнерства" в Ризі", - зазначив Порошенко. 

Як відомо, Литва, Велика Британія, Данія та Естонія звернулися до Єврокомісії  із закликом розробити план дій по боротьбі з російської пропагандистської компанією.

У листі до Брюсселя пропонується створити в інтернеті платформу, на якій подаватиметься інформація про брехню та маніпуляції, пропаганду, надавати підтримку ініціативам зі створення телеканалів, мережевих порталів, радіостанцій і друкованих ЗМІ російською мовою, заохочувати обмін продукцією всередині ЄС, пропонувати продукцію чинним російським ЗМІ.

Раніше президент Естонії Тоомас Гендрік Ільвес закликав згуртуватися для боротьби проти пропаганди Кремля і "паралельної реальності", яку створює Росія в інформаційному просторі.

Українська правдаpowered by lun.ua