Учасники мінських переговорів їли яєчню і пили каву відрами – Лукашенко

Четвер, 12 лютого 2015, 12:10

Учасники контактної групи в Мінську під час нічних переговорів їли молочні продукти і пили каву "відрами".

Про це журналістам розповів президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє "Белта".

"Їли яєчню, сир, молочні продукти, випили кілька відер кави", – сказав він.

За його словами, в меню були продукти, вироблені в Білорусі та Росії.

"І нагодували, і забезпечили всім – ви бачили, як це було організовано. Всім годували, що в Білорусі, Росії виробляється", – додав Лукашенко.

На запитання, чи задоволений переговорами, Лукашенко відповів наступне:

"Я вже кілька разів говорив, що я дуже задоволений тим, що Білорусь виконала свою функцію, свою роль. Але головні дійові особи вам вже відповіли на всі питання. Звичайно, це глави держав. Вони просто молодці. Вони витримали цей марафон", - цитує його білоруська служба "Радіо Свобода".

"Але ще раз повторюю: ви не перебільшуйте того, що ці переговори йшли так довго. Питання війни і миру вирішуються місяцями, а то й роками. А тут вдалося домогтися згоди у призупиненні війни протягом всього лише 15 годин. Одним словом - молодці!", - додав він.

За словами Лукашенка, "головне ще попереду".

Журналісти поставили запитання, чи Лукашенко спав у ніч з 11 на 12 лютого, коли йшли переговори.

"Як я можу спати? Як без боєприпасів може йти війна на мирному фронті? Моя було завдання - боєприпаси підносить під час, патрони, як у нас кажуть. Я намагався виконувати свої функції", - сказав президент Білорусі.

Як відомо, переговори за участю Петра Порошенка, Володимира Путіна, Ангели Меркель, Франсуа Олланда, а також їх переговорних груп тривали всю ніч.powered by lun.ua