Міноборони: Терористи не гребують нічим, стріляють з усього підряд

Субота, 14 лютого 2015, 19:53

У зоні АТО протягом 14 лютого бойовики 37 разів відкривали вогонь по Дебальцевому.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони. 

"Ситуація в зоні АТО є динамічною і складною.  У бойовиків залишилося не більше кількох годин для здійснення тиску на позиції сил АТО. У своєму русі вперед терористи не гребують нічим: ведуть вогонь із ствольної і реактивної артилерії по мирному населенню Донбасу, вбивають дітей і літніх людей, кидають у бій всі наявні сили, не рахуючись з власними численними втратами", - зазначили у відомстві. 

"Українські бійці стійко тримають оборону, прицільним вогнем знищують ворожу техніку, озброєння та особовий склад.... Підрозділи сил АТО  на півдні Донбасу ведуть бій з терористичними угрупуваннями в районі Широкіного, не дозволяють їм просуватись вглиб території України. Вогнем артилерії бойовиків населеному пункту причинено значні руйнування", - йдеться у повідомленні. 

Також у Міноборони зазначили, що противник, "зазнавши великих втрат в живій силі і техніці в районі Дебальцевського плацдарму,  почав вдаватися до нових методів тиску на особовий склад".

"Бандити за кілька годин до припинення вогню використовують свій останній козир, розсилають СМС-повідомлення, намагаються тиснути на українських військовослужбовців психологічно. ... Просимо вас не реагувати на провокаційні заяви терористів", - заявили в Міноборони.

Українська правдаpowered by lun.ua