Захарченко вже погрожує "взяти Харків"

Неділя, 15 лютого 2015, 18:38

Лідер "ДНР" Олександр Захарченко заявляє, що у разі недотримання мінських домовленостей сепаратисти "відіб’ють" Маріуполь і "візьмуть" Харків.

Як повідомляє Крим. Реалії з посиланням на інформаційні ресурси бойовиків, Захарченко заявив: "Якщо київська влада не буде дотримуватися умов мінських домовленостей, не відведе свою техніку від кордонів ("ДНР") , не відпустять наших полонених і продовжать бомбити наші міста, то, зрозуміло, ми не будемо просто стояти і чекати".

"У першу чергу, ми просто знищимо "дебальцевський котел" з українськими військовослужбовцями, де на даний момент перебуває від 6 до 8 тисяч осіб. Потім ми відіб’ємо у противника Маріуполь, а коли це буде зроблено, то ми кинемо всі свої сили на те, щоб взяти Харків", – заявив він.

При цьому Захарченко заявив, що взяття Харкова відбудеться "у будь-якому випадку": "Нас там чекають люди. У нас там багато своїх. Коли буде потрібно, вони візьмуть зброю". 

Як відомо, раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив: комплекс заходів, погоджений у рамках зустрічі "нормандської четвірки" у Мінську, є основою для припинення вогню на Донбасі і має виконуватися беззастережно.

Крим. Реалії

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування