Свідкові у справі про пофарбовану зірку в Москві дали майже 2 роки в'язниці за наркотики

Понеділок, 16 лютого 2015, 18:53

Тверський райсуд Москви засудив до 1 року і 10 місяців колонії загального режиму свідка у справі про пофарбовану зірку на висотці, руфера Кирила Ішутина (Вселенського).

Як повідомляє "Медіазона", Ішутина визнали винним у незаконному зберіганні наркотиків (частина 2 статті 228 КК РФ).

Як розповіла виданню прес-секретар суду, справу розглядали в особливому порядку, що відбувається в разі визнання фігурантом справи своєї провини.

Згідно з інформацією правоохоронців, в результаті обшуку в орендованій квартирі руфера у нього знайшли "спайс".

Спочатку Ішутін проходив підозрюваним у справі про пофарбовану зірку на висотці в Москві, проте потім його статус змінили на статус свідка.

Згідно зі свідченнями Кирила Ішутина, ініціатором акції на висотці став український руфер Григорій Мустанг, а обвинувачений у справі Володимир Подрєзов і його подруга допомогли йому.

Також Ішутін повідомив на допиті, що четверо парашутистів, які є обвинуваченими у справі про висотку і знаходяться близько півроку під домашнім арештом, не причетні до акції українського руфера.

У ніч на 20 серпня 2014 року невідомі пофарбували в кольори українського прапора зірку на сталінській висотці на Котельнической набережній в центрі Москви.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею "хуліганство" за фактом події.

Руфер Григорій Мустанг в кінці серпня минулого року взяв на себе відповідальність за акцію на висотці. Він пояснив, що здійснив акцію через патріотичні почуття, присвятив її Дню незалежності України і заявив, що готовий здатися поліції в обмін на звільнення незаконно заарештованої української льотчиці Надії Савченко.

Новая газетаpowered by lun.ua