Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Московську висотку "прикрасив" українець: готовий здатися в обмін на льотчицю Савченко

П'ятниця, 22 серпня 2014, 19:50

Зірку на сталінської висотці в Москві розфарбував в кольори українського прапора українець, який готовий здатися в обмін на льотчицю Надію Савченко.

Про це Григорій на прізвисько Mustang Wanted написав на своєму Facebook, виклавши підтверджуючі фотографії.

 

"Я, Григорій (він же Mustang Wanted), громадянин України... Я і є та сама людина, яка в пориві щирих патріотичних почуттів видерлась на дах висотки на Котельничеській набережній, і перефарбувала її зірку в кольори нашого рідного українського прапора", - написав він.

За словами Григорія, у нього є "фото- і відеодокази".

Він розповів, що розфарбовував зірку всю ніч, а "громадяни Росії, проти яких зараз порушили кримінальну справу і яким світить 7 років, мною не були помічені в цей час на даху будівлі".

"Визнаю себе винним в "хуліганстві" і готовий постати перед цим самим судом в обмін на звільнення прекрасної сміливою української дівчини - Надії Савченко. Вона точно ні в чому невинна, а я-то хоч зірку пофарбував", - заявив Григорій.

Mustang Wanted назвав свій вчинок "арт-перформансом" і присвятив його "Дню Незалежності України, а також всім хлопцям, які захищають зараз мою Батьківщину!".

Як відомо, вранці 20 серпня невідомі вивісили на шпилі сталінської висотки в Москві український жовто-синій прапор і розфарбували синьою фарбою верхівку золотистої зірки на її шпилі.

По гарячих слідах поліція Москви затримала чотирьох підозрюваних: двох хлопців і двох дівчат, яким загрожує до 7 років в'язниці.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: