Лікарі: Голодування викличе у Савченко незворотні процеси

Понеділок, 2 лютого 2015, 11:32

Тривале голодування Надії Савченко викликає незворотні процеси в її організмі.

Про це заявляють лікарі клініки "Феофанія", повідомляє tsn.ua.

За словами медиків, для Савченко втрата 18 кг - це межа. Вивести її з такого стану буде вкрай важко, оскільки за 50 днів на одній воді з організму зникає глюкоза, яка міститься в печінці, зникають білки, жири, і людина худне.

Крапельниці з фізрозчинів, які, за словами адвокатів, вводять Савченко, не замінять їжі.

"Йде виснаження всіх процесів, йде дистрофія тканин. Тобто йдуть зміни у всіх внутрішніх органах, ті ж самі ентероцити, в які не потрапляє харчування і кровопоток, в них відбувається атрофія, тобто взяти і наїстися, не вийде. Більшість людей гинули не тоді, коли голодували, а коли їх швидко починали відновлювати", - заявляють лікарі.

Сестра льотчиці Віра Савченко каже, що зараз у Савченко лущиться шкіра. Через адвокатів їй передають масла для тіла і вітаміни.

"Зараз це половина людини. Дуже в поганому стані шкіра, вона в маленьких, схожих на квадратики, зморшках, і в маленьких подразненнях, як виразки. Розпочинаючи це, вона аж ніяк не розраховувала і не розраховує там померти", - повідомила Віра Савченко.

Раніше повідомлялося, що Савченко схудла на 18 кг і відмовляється зупиняти голодування навіть під загрозою смерті.powered by lun.ua