Україна не отримувала електроенергію, за яку заплатила Януковичу та Ахметову – депутат

Вівторок, 24 лютого 2015, 23:31

Депутат "БПП" Сергій Лещенко стверджує, що Україна не отримувала електроенергію з окупованих територій, за яку заплатила держкомпанія "Енергоринок".

Про це він написав у своєму блозі на "Українській правді".

"Мною отримано докази відсутності перетоку електроенергії з зони "ЛНР-ДНР" на територію, контрольовану українською владою", - зазначив депутат.

"Це доповідна в.о. директора "Укренерго" Касіча на міністра енергетики Демчишина про те, що "від'єднання від Об'єднаної Енергетичної Системи України Старобешівської ТЕС ("Донбасенерго", Янукович) та Зуївської ТЕС ("Східенерго", Ахметов) суттєво не вплине а режим роботи Об'єднаної Енергетичної Системи України, оскільки весь виробіток ТЕС був спожитий в зоні АТО", - додав він.

 

"Знаю, що тепер керівництво "Енергоринку" ходить на допити до ГПУ. Сподіваюся, воно розповість, хто дав команду перевести понад півмільярда гривень за продукцію, яка так і не дійшла до підконтрольних Києву територій", - написав Лещенко.

Як відомо, Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження щодо перерахування державною компанією "Енергоринок" грошей за електроенергію, вироблену на окупованих бойовиками територіях.

Українська правдаpowered by lun.ua