Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

МЗС РФ засмутився через розрив Україною угоди про малий прикордонний рух

Четвер, 12 березня 2015, 17:31

Міністерство закордонних справ Росії відреагувало на розрив Україною угоди про малий прикордонний рух, звинувативши Київ у неконструктивних заходах.

Про це йдеться в заяві МЗС РФ.

"Міністерство закордонних справ Росії звертає увагу громадян Російської Федерації, що прямують в Україну, що нинішньою українською владою прийнято чергове рішення, що обмежує для російських громадян можливості перетину державного кордону з Україною", - сказано в ньому.

У МЗС РФ нагадали, що з 16 березня Україна вводить порядок, за яким громадяни Російської Федерації - жителі прикордонних регіонів зможуть в'їжджати в Україну виключно через міжнародні та міждержавні пункти пропуску на підставі документів, дійсних для виїзду за кордон, і перебувати на території України строком до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду.

"З жалем змушені констатувати, що в Києві із завзятістю, гідною кращого застосування, продовжують приймати неконструктивні заходи, спрямовані на завдання шкоди російсько-українським відносинам, на порушення традиційних тісних зв'язків наших народів, контактів між людьми, рідними і близькими, які волею долі опинилися по різні боки державного кордону", - заявили в МЗС.

Нагадаємо, Україна неодноразово наполягала на відновленні повного контролю над українсько-російським кордоном.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявляє, що Росія всіляко блокує рішення про перекриття українсько-російського кордону.

Через неконтрольовані українськими прикордонниками ділянки кордону бойовики отримують з Росії озброєння.

4 березня прем'єр України Яценюк заявив, що Київ з 16 березня в односторонньому порядку зупиняє дію угоди про малий прикордонний рух між Україною та Російської Федерацією.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: