Луценко запропонував створити військово-цивільні адміністрації ще в двох областях

П'ятниця, 13 березня 2015, 14:45

Керівник фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко запропонував РНБО поширити дію закону про військово-цивільні адміністрації на території Харківської та Одеської областей.

Про це розповів лідер фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко в інтерв'ю "Українській правді".

"На Раді нацбезпеки я вніс пропозицію застосувати закон про військово-цивільні адміністрації на території Харківської та Одеської областей. Захист українських міст має початися з усунення від виконавчих функцій сепаратистських діячів", - вважає Луценко.

За його словами, "РНБО розглядала ситуацію на Сході в двох площинах: продовження виконання мінського мирного плану і підготовки до, на жаль, дуже ймовірної агресії з РФ".

"Так, ми приймемо закон про можливість дострокових місцевих виборів на третині Донбасу. Це передбачено мирним планом, і ми не дамо Кремлю можливості звинуватити нас в його зриві. Тим більше, що в ЄС, на жаль є країни, які готові після цього "вмити руки" від санкцій проти РФ і інших важких рішень", - сказав Луценко.

На запитання, коли можуть відбутися ці вибори, глава фракції БПП відповів

"Негайно після того, як там з'явиться український патруль, українські ЗМІ, українські виконавчі структури і зрештою - українські закони", - сказав Луценко.

Як відомо, 5 березня президент Петро Порошенко підписав указ, яким були утворені Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації.

Українська правдаpowered by lun.ua