СБУ перевіряє підлеглих Коломойського щодо контрабанди і вбивства

Понеділок, 23 березня 2015, 14:23

СБУ перевіряє вископосадовців Дніпропетровської ОДА на причетність до фінансування банди, яка пов’язана з перевезенням контрабанди через лінію розмежування зони АТО , викраденням людей та вбивством співробітника СБУ у Волновасі.

Про це заявив на брифінгу  голова СБУ Валентин Наливайченко.

Він нагадав, що співробітник СБУ загинув від пострілу в голову, здійсненого людьми у формі ЗСУ, коли він разом з представником прокуратури зупинив у місті контрабандний вантаж.

За словами  Наливайченка, безпосередньо у Волновасі було затримано трьох членів банди одного з яких було поранено, оскільки він чинив збройний спротив правоохоронцям.

Пізніше, за словами Наливайченка, у Дніпропетровську та області було затримано ще шістьох членів банди, в тому числі і безпосереднього спільника убивці капітана СБУ.

"Особа, яку ми підозрюємо у вбивстві, має прізвище Гордєєв і розшукується нами", - сказав Наливайченко.

За словами голови СБУ, члени банди прикриваючись ім'ям добровольчого батальйону, спробували напасти на правоохоронців під час обшуків, які здійснювалися у Дніпропетровську з санкції суду.

Він також підтвердив, що на підтримку даних осіб виступив депутат ВР Андрій Денисенко, обраний за мажоритарним округом від Правого сектору в Дніпропетровській області.

"Ми маємо справу з надзвичайно небезпечною  міжрегіональною бандою, яка заробляла на крові, цинічно прикриваючись посвідченнями добровольчих батальйонів. Ми маємо обґрунтовані дані, що саме вона отримує підтримку, а іноді і фінансування від високопоставлених чиновників Дніпропетровської ОДА. Зараз ми перевіряємо цю інформацію", - заявив Наливайченко.

"Вчора ми висловили співчуття  родині загиблого співробітника СБУ і хочу сказати, що люди які це зробили, є нашими особистими ворогами", - наголосив Наливайченко.

Крім того, він повідомив, що чиновників Дніпропетровської ОДА Геннадія Корбана і Святослава Олійника допитали з приводу викрадення чиновника мерії Дніпропетровська Олександра Величка.

Зі свого боку, депутат Борис Філатов у Facebook написав: "Корбана й Олійника справді допитувало СБУ в п'ятницю. Але вбивство було в суботу".

Українська правдаpowered by lun.ua