"Укрнафта" спростовує наявність зброї в будівлі та поруч з нею

Вівторок, 24 березня 2015, 00:45

Правління публічного акціонерного товариства "Укрнафта" заявляє, що в їхній будівлі та на прилеглій території відсутня будь-яка вогнепальна зброя.

Відповідну заяву ПАТ опублікувало на своєму сайті у понеділок.

"У зв'язку з поширенням інформації про те, що на території ПАТ "Укрнафта" (Київ, провулок Несторівський, 3-5) здійснюють незаконну діяльність озброєні особи, правління Товариства повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності. В будівлі ПАТ "Укрнафта" та на його прилеглій території будь-яка вогнепальна зброя відсутня", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що вхід до будівлі держпідприємства "Укрнафта" у Києві в Нестерівському провулку заблокували люди зі зброєю.

Як відомо, в офісі компанії "Укртранснафта" розгорівся конфлікт, пов’язаний зі зміною керівника підприємства. 

Наглядова рада цього держпідприємства відсторонила Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління компанії. У повідомленні "Нафтогазу", що контролює 100% акцій "Укртранснафти", не було  вказано причину такого рішення.

Губернатор Дніпропетровської області Ігор  Коломойський у супроводі, за деякими даними, озброєних людей приїхав до офісу "Укртранснафти", де перебував близько 6 годин. Залишаючи приміщення, Коломойський заявив, що "звільняв будівлю "Укртранснафти" від російських диверсантів". 

При цьому голова Дніпропетровської ОДА звинуватив оточення президента у рейдерстві і обматюкав журналіста "Радіо Свобода" Сергія Андрушка.

Коломойський заявив, що Юрій Мірошник, який з 19 березня тимчасово виконує обов'язки голови правління "Укртранснафти", "сам себе призначив". На запитання, хто стоїть за цим, Коломойський відповів: "Я не знаю. Сказали, Кононенко – один із керівників фракції БПП".

Українська правдаpowered by lun.ua