Інтерпол призупинив пошук Княжицького - Аваков

Вівторок, 24 березня 2015, 14:55

Інтерпол призупинив розшук українського народного депутата Миколи Княжицького, заявляє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"О 12 годині розпочався наш офіційний обмін з Інтерполом за цією інформацією і о 14:15 прийшла інформація про те, що на час розслідування цих дивних шорсткостей розшук припинено, - сказав Аваков.

Аваков нагадав, що запит Інтерполу на розшук Княжицького МВС України отримало.

"Мала місце "червона картка" Інтерполу, виставлена ​​поліцією Камбоджі, з обвинуваченням Княжицького за фіксованою датою його перебування в Камбоджі у злочині", - сказав він.

За словами міністра, українська сторона вважає, що "запит оформлений з рядом сумнівної інформації".

Він зазначив, що МВС України провело перевірку цієї інформації.

"Ми отримали заяву Миколи Княжицького на цей рахунок, нами підготовлено і було відправлено ​​відповідне нормативне звернення до штаб-квартири Інтерполу і безпосередньо в Камбоджу, яка ініціювала цей розшук", - розповів він.

Наразі на сайті "Інтерполу" по пошуку неможливо знайти профайл Княжицького. Але сторінка в мережі існує і за лінком відкривається.

Як повідомлялось, 23 березня стало відомо, що Княжицького на запит Камбоджі оголосили в розшук по лінії Інтерполу у справі про зґвалтування.

Прес-служба народного депутата заяила, що ця інформація "є наклепницькою та сфальсифікованою, оскільки у день, коли нібито відбувся цей злочин, Княжицький знаходився у Києві".powered by lun.ua