Порошенко про Коломойського: Я дуже ціную цю людину

Четвер, 26 березня 2015, 18:31

Президент України Петро Порошенко та екс-голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський заявляють, що між ними не існує жодного конфлікту.

"Немає конфлікту і немає непорозумінь", - сказав Коломойський на прес-конференції в четвер у Дніпропетровську, говорячи про свої стосунки з Порошенком.

У свою чергу президент подякував Коломойському за його внесок під час перебування на посаді голови Дніпропетровської обладміністрації. "Я дуже ціную цей внесок", - сказав глава держави, додавши, що "ця команда" взяла на себе величезну відповідальність у непростий час.

"У природі моїх рішень немає нічого персонального. Коломойський і його команда - справжні патріоти", - процитував слова Порошенка його прес-секретар Святослав Цеголко.

"Підкреслюю, що дуже ціную цю людину (Коломойського)", - сказав президент.

В останні тижні спалахнула низка конфліктів між Коломойським та державою, коли його фактично позбавили контролю над "Укрнафтою"та змінили лояльного до нього керівника "Укртранснафти".

Після цього в обох структурах з'являлись озброєні "охоронці" Коломойського, які намагались не допустити нових керівників.

Порошенко звільнив Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА в ніч на 25 березня, після довгої зустрічі на Банковій за участі прем'єра, глави МВС та інших високопосадовців.

Українська правда, Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua