Вийти на вбивцю офіцера СБУ допоміг його колишній "шеф"-нардеп

П'ятниця, 27 березня 2015, 11:22

Народний депутат Андрій Денисенко допоміг МВС вийти на слід свого екс-помічника Дениса Гордєєва, якого звинуватять у вбивстві офіцера СБУ Віктора Мандзика у Волновасі.

Про це на своєму Facebook повідомив радник глави МВС, депутат Антон Геращенко.

Сегодня ночью в Ужгороде при попытке удрать в Европу был задержан подозреваемый в убийстве офицера СБУ Виктора Мандзика,...

Posted by Anton Gerashchenko on 27 березня 2015 р.

"Цей народний депутат справді спочатку подумав, що його помічника підставили, що він не міг вчинити це жахливе вбивство, однак після того, як він розібрався в ситуації, почув свідчення очевидців, він сам допоміг слідству вийти на підозрюваного у вбивстві і затримати його при спробі перетину кордону", - повідомив Геращенко.

"Я перевірив ще раз цю інформацію, і вона підтвердилася", - додав він.

Геращенко розповів, що у нього була розмова з Денисенком і той заявив, що "кожен має відповідати за свої вчинки, адже кров - це не вода".

Депутат Андрій Денисенко написав у Facebook, що він "зробив усе", щоби Гордеєва затримали.

Дениса Гордеєва затримано. Я з першого дня зайняв принципову позицію і зробив все, щоби це відбулося, відбулося без зайв...

Posted by Андрій Денисенко on Friday, March 27, 2015

Як відомо, 21 березня на одній з вулиць Волновахи з табельного автомата розстріляли співробітника СБУ Мандзика.

Депутат Денисенко на прес-конференції в Дніпропетровську визнав, що це зробив його колишній помічник та член його організації "Січ" Денис Гордєєв.

Гордєєва затримали в Ужгороді при спробі виїхати з України.

Українська правдаpowered by lun.ua