Порошенко схвалив допуск в Україну іноземних військових для навчань

10 переглядів
Понеділок, 30 березня 2015, 16:29

Президент Петро Порошенко своїм указом схвалив допуск в Україну іноземних військових підрозділів для участі у багатонаціональних навчаннях в 2015 році.

Про це інформує прес-служба глави держави.

Коментуючи участь українських військових в багатонаціональних навчаннях, президент зазначив:

"Рівень підготовки наших військовослужбовців, які беруть участь в навчаннях та тренуваннях, має бути таким, щоб вони стали інструкторами по підготовці і розповсюджували досвід, який набули для боротьби з диверсійно-розвідувальними групами, для підвищення ефективності різних секторів наших Збройних Сил".

Так , на території України в 2015 році передбачені ряд українсько-американських навчань - "Фіарлес Гардіан -2015" (всього учасників 2,2 тис. осіб, з них до 1 тис. військові США), "Сі Бриз – 2015" (всього 2,5 тис. учасників, з них до 1 тис. військові США та до 500 військових з країн НАТО чи програми "Партнерство заради миру") та "Сейбер Гардіан/Репід Трайдент - 2015" (всього 2,1 тис. учасників, з них до 500 військових США та до 600 військових з країн НАТО чи програми "Партнерство заради миру")

Також українсько-польські навчання авіаційних підрозділів "Безпечне небо - 2015"(всього 350 учасників, з них 100 польських військових) та підрозділів військової поліції "Правопорядок - 2015" (всього 100 учасників, з них50 польських військових).

Для цього указом президента дозволяється допустити на територію України для участі у багатонаціональних навчаннях підрозділи збройних сил США, держав-членів НАТО та держав - учасниць програми "Партнерство заради миру", Польщі з озброєнням, військовою технікою, кораблями, підводними човнами, літаками та вертольотами на строки та в кількості, затверджені Указом.

Крім того, затверджено план участі українських військових у багатонаціональних навчаннях за кордоном.

Передбачені навчання тренувальних груп військової поліції в Німеччині (до 30 військових ЗСУ), протичовнове навчання держав чорноморського басейну "Морський щит-2015"(до 500 українських військових) та багатонаціональне навчання військ зв'язку "Коалішин Ендевор/Комбайнд Ендевор - 2015"в Німеччині (до 40 військових ЗСУ).

Ще плануються участь в багатонаціональних навчаннях "Кленова арка - 2015" в Литві (до 120 військових ЗСУ),"Світла лавина-2015"в Угорщині (до 30 військових від ЗСУ) та "Трайдент Джанчер - 2015" в Іспанії та Португалії (до 50 українських військових), а також участь в сертифікаційному навчанні бойової тактичної групи Європейського Союзу "Коммон Челленж- 2015" в Німеччині (до 60 військових ЗСУ).

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua