Аваков розповів про розслідування вбивств і покликав Бондаренко в міліцію

12 переглядів
П'ятниця, 17 квітня 2015, 13:35

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що вбивство журналіста Олеся Бузини розслідується кращими фахівцями карного розшуку.

Про це він написав на своїй сторінці Facebook через майже добу після інциденту.

"Зухвале вбивство Олеся Бузини в Києві – розслідується з усією старанністю кращими фахівцями карного розшуку. Компетентно й із залученням усього можливого потенціалу, що перебуває в розпорядженні міліції й інших силових структур", - повідомив він.

"МВС обов'язково відкрито представить результати розслідування, яке розраховуємо, буде ефективним. Те ж стосується й розслідування в справі про вбивство Олега Калашникова", - додав він.

Він також повідомив про справу про вбивство колишнього співзасновника сайту "Обком" Сергія Сухобока.

"Доповідаю, що вбивці Сухобока вже встановлені, затримані й викриті. Двоє – уже у в'язниці. Мотиви й обставини цього вбивства – побутова сварка на тлі алкогольного сп'яніння. Матеріали готуються до суду", - повідомив Аваков.

Він також заявив, що МВС прийме заходи у зв'язку з погрозами на адресу регіоналки, екс-депутатв Олени Бондаренко, яка пожалілась на погрози в переписці в Facebook.

"Колишньому нардепу Елена Бондаренко , що поскаржилась на погрози, прислані їй у фейсбуці: МВС негайно вживе заходів, у випадку, коли вона надасть факти такої переписки з погрозами. Не на картинці, а в реальному носії - у рамках розслідування за її заявою будуть зроблені всі необхідні заходи щодо забезпечення її прав і свобод. А стосовно того, хто погрожував вжити заходи реагування. На Бондаренко чекають у міському головкомі міліції", - повідомив він.

Крім того, Аваков наголосив, що МВС готове надати охорону тим, хто може бути свідком в важливих справах і боїться за своє життя.

"Усі, хто боїться за своє життя, будучи носієм небезпечної для когось інформації - раджу негайно звернеться у МВС або Прокуратуру. Дати свідчення, одержати охорону, полегшити свою провину, якщо вона є. Якщо негідники вас використовували, не виходить, що потрібно дозволяти використовувати вас вічно, і маніпулювати навіть фактом вашого життя й смерті", - заявив Аваков.

Крім того, він повідомив, що уповноважені особи міліції звернулися із пропозицією - негайно з'явиться у МВС для забезпечення охорони пану Гордієнку, що висуває корупційні обвинувачення й самому, що є об'єктом корупційного розслідування.

"Що стосується істерик путиноїдів і обслуговуючої їхньої преси. Не Путіну битися в "праведному гніві" і вказувати, як розслідувати кримінальні злочини в Україні. Я не чув його заяв, коли фінансовані з Росії терористи, на протипіхотній міні російського ж виробництва МОН-100 підірвали в центрі Харкова мирну демонстрацію, убили й поранили людей", - заявив Аваков.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua