На Банковій сподіваються, що угода про асоціацію з ЄС запрацює до кінця року

П'ятниця, 17 квітня 2015, 16:16

Угоду про асоціацію Україна - ЄС буде ратифіковано всіма країнами Євросоюзу до кінця поточного року.

Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Адміністрації президента Валерій Чалий, передає Інтерфакс-Україна.

"У нас є непоганий по динаміці процес ратифікації угоди, ми вже по суті переходимо рубікон на сьогоднішній день за кількістю країн, які ратифікували. І я бачу реальні шанси до кінця року цей процес завершити", - сказав він.

Він також заявив, що застосування Угоди про асоціацію Україна-ЄС і підготовка до саміту в Ризі будуть обговорюватися на саміті 27 квітня.

"Очевидно, що на самітах обговорюється весь комплекс взаємодії між Україною та ЄС. У нас є зрозумілі документи - Угода про асоціацію", - повідомив Чалий.

За його словами, на цьому заході буде обговорюватися питання реалізації даного документа, а також порядок денний асоціації Україна - ЄС.

"Очевидно, що нас цікавить безвізовий діалог, підготовка до саміту в Ризі, перспективи з 1 січня наступного року за Угодою про зону вільної торгівлі (набуття чинності), ми говоримо про взаємодію у сфері безпеки", - розповів Чалий.

Крім того, за його словами, мова буде йти про ініціативу Києва щодо операцій з підтримання миру і безпеки на Донбасі.powered by lun.ua