Новий керівник "Укртранснафти" нарешті приступив до роботи

Четвер, 23 квітня 2015, 13:47

Новий керівник "Укртранснафти" Роман Сидорак приступив до виконання обов’язків.

Про це повідомляє "Радіо Свободи".

Зазначається, що Сидорак без перешкод потрапив до приміщення "Укртранснафти" зранку у четвер.

Наразі відсторонений керівник компанії Олександр Лазорко передає справи новому очільнику.

"Мене допустили до місця, зараз проходить передача документації, справ. Є доручення наглядової ради передати справи до 15:00. Але перелік питань, окреслений дорученням, дуже широкий, він стосується не тільки офісу в Києві, а у офісів у Львові, Кременчуку й Одесі. Тому, можливо, з цим трохи затягнеться", – зазначив Сидорак.

Це вже третя спроба замінити менеджера Олександра Лазорка, якого пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, на іншого керівника.

Лазорко був відсторонений наглядовою радою "Укртранснафти" ще 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника. Це призвело до великого скандалу та початку конфлікту між Коломойським та владою.

20 березня Коломойський заявив, що Мірошник не буде проводити аудит в "Укртранснафті", а цим питанням займуться компанії "великої четвірки".

Цей конфлікт призвів до відставки олігарха з поста Дніпропетровського губернатора.

8 квітня наглядова рада "Укртранснафти" призначила Сергія Сукала т. в. о. керівника цієї компанії на 4 місяці.

Після призначення Коломойський почав видзвонювати президента і прем'єра, які начебто дали вказівку керівництву Міненерго та "Нафтогазу" зупинити це призначення.

Сукало навіть написав заяву про відмову від вступу на посаду і призначив брифінг в "Українському кризовому медіа-центрі".

Проте згодом брифінг скасували, а заяву Сукала так і не пустили в хід.

22 квітня стало відомо, що наглядова рада "Укртранснафти" на засіданні призначила нового тимчасового виконувача обов'язків голови Романа Сидорака.powered by lun.ua