Мін'юст без розгляду повернув документи в.о. голови "Укртранснафти"

Вівторок, 28 квітня 2015, 19:11

Мін'юст без розгляду повернув документи Романа Сидорака, якого "Укртранснафта" висунула на посаду керівника підприємства.

Про це "Українській правді" повідомило джерело в "Нафтогазі".

Згідно з інформацією, пакет необхідних документів був направлений на розгляд у понеділок.

 

Натисніть, щоб збільшити 
Натисніть, щоб збільшити 

Як відомо, наглядова рада "Укртранснафти" на засіданні 22 квітня призначила нового тимчасового виконувача обов'язків голови Романа Сидорака.

Колишньому голові "Укртранснафти" Олександру Лазорку було доручено передати, а Сидораку прийняти до 15 години 23 квітня 2015 року документи, майно та інформацію ПАТ "Укртранснафта".

Лазорко був відсторонений наглядовою радою "Укртранснафти" ще 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника. Це призвело до великого скандалу та початку конфлікту між тодішнім губернатором Ігорем Коломойським та владою.

20 березня Коломойський заявив, що Мірошник не буде проводити аудит в "Укртранснафті", а цим питанням займуться компанії "великої четвірки".

Цей конфлікт призвів до відставки олігарха з поста Дніпропетровського губернатора.

Як повідомлялося, 8 квітня наглядова рада "Укртранснафти" призначила Сергія Сукала т. в. о. керівника цієї компанії на 4 місяці.

Після призначення Коломойський почав видзвонювати президента і прем'єра, які начебто дали вказівку керівництву Міненерго та "Нафтогазу" зупинити це призначення.

Сукало навіть написав заяву про відмову від вступу на посаду і призначив брифінг в "Українському кризовому медіа-центрі".

Проте згодом брифінг скасували, а заяву Сукала так і не пустили в хід.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування