Деякі бійці "Правого сектора" перейдуть до складу армії

П'ятниця, 3 квітня 2015, 13:54

Деякі бійці добровольчого корпусу "Правий сектор" перейшли на контрактну службу в 79-ту бригаду Збройних сил України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник президента Юрій Бірюков, опублікувавши фото 14 бійців.

Бойцы ДУК-ПС переходят на контракт в 79 ОАЭМБР. Рады вам, братья.P.S. Просьба к РашаСМИ обратить внимание на новые головные уборы ВСУ. Хунта, че.

Posted by Юрий Бирюков on Friday, April 3, 2015

У свою чергу прес-секретар "Правого сектору" Артем Скоропадський у коментарі "Українській правді" уточнив, що мова наразі йде про перехід лиш деяких бійців, а не всієї організації.

"Там декілька людей з ДУКу вирішили перейти у армію. Добровольчий батальйон на те і добровольчий, щоб люди могли переходити туди, куди хочуть. Ми можемо лише привітати цих хлопців, вони отримали хорошу підготовку у "Правому секторі" і зараз будуть представляти ДУК в армії", – сказав він.

Скоропадський нагадав, що "Правий сектор" має біля 20 батальйонів, у склад яких входять кілька тисяч людей.

Говорити про вступ всієї організації у лави армії, за його словами, можна буде лише після прийняття закону, який регулюватиме присутність добровольчих формувань серед регулярних військ за прикладом армії Естонії.

"Статус Добровольчого українського батальйону залишається колишнім, ми очікуємо прийняття окремого закону, як я казав, за прикладом Союзу оборони Естонії", – додав Скоропадський.

За його словами, переговори про прийняття відповідного принципового рішення і закону наразі ведуться.

Українська правдаpowered by lun.ua