Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Кернес: інвалідність я не оформлював

Вівторок, 12 травня 2015, 16:00

Міський голова Харкова Геннадій Кернес, який отримав травми в результаті замаху 28 квітня минулого року, заявляє, що юридично не оформлював статус інваліда першої групи.

Про це він сказав "Радіо Свобода", коментуючи заяви голови МВС Арсена Авакова і нардепа Антона Геращенка щодо судового процесу у справі Кернеса, якого підозрюють у викраденні людини, катуванні, погрозі вбивством.

"Я не оформлював групу, я закрив лікарняний. Навіть зараз, коли я їду до лікарів, то це оформлюю як відпустку за свій рахунок, тому бюджетних коштів я ніяких не витрачаю", - заявив Кернес.

"Ніяку інвалідність я не оформлював, я хочу ходити і я буду ходити", - наголосив він.

Міський голова розповів, що найближчим часом йому доведеться пройти поглиблену діагностику всіх органів, які відповідають за опорно-руховий апарат. Таке тестування може тривати впродовж місяця.

Очільник Харкова каже, що коли визначиться з часом для проведення поглибленого медичного обстеження, подаватиме відповідне клопотання до Київського райсуду Полтави.

Що ж до питання відновлення опорно-рухового апарату він заявив, що лікарі "постійно налаштовують на краще".

Після перенесення розгляду справи Кернеса з харківського суду до полтавського Антон Геращенко заявив, що Кернес прикривається інвалідністю, виступаючи проти перенесення.

28 квітня Київський районний суд Полтави переніс засідання у справі Кернеса на 18 травня, бо він не з’явився на засідання через лікування в Італії. 

Після цього Аваков у Facebook заявив, що Кернес саботує правосуддя – і це підстава прокуратурі звернутися до суду для зміни запобіжного заходу щодо мера Харкова на арешт чи підписку про невиїзд. За словами міністра, лише після цього треба "обговорювати міру поблажливості з урахуванням його положення як інваліда".

Кернес заявляв, що кримінальна справа проти нього є сфабрикованою.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: