Заступник міністра віддала піврічну зарплатню на вишиванки бійцям

Середа, 20 травня 2015, 16:17

Заступник міністра інформполітики Тетяна Попова та радник Міністра оборони Тетяна Ричкова привезли на фронт для 81 окремої аеромобільної бригади ВДВ до дня вишиванки вишиті футболки.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Як розповіла "Українській правді" Тетяна Ричкова, футболки були зроблені за рахунок Попової.

"Всі футболки були куплені і вишиті спеціально для бійців на зарплатню заступника міністра інформполітики Тетяни Попової. Ми разом з нею їх відвезли на передову. Потрапили під мінометний і танковий обстріл", - розповіла УП Ричкова.

Вона додала, що заступник міністра мала змогу своїми очима побачити ситуацію на фронті і зрозуміти, куди потрібно возити журналістів.

На питання "Української правди" про заяву міністра Мініформполітики Юрія Стеця про те, що керівництво не отримує зарплатню і не має наміру цього робити, інший заступник міністра Артем Біденко пояснив:

"Всі отримують зарплатню. Весь бюджет міністерства складає на рік 4 млн гривень, в ньому закладено зарплату держслужбовців. Зарплати отримують всі, а міністр і два заступники свою направляють на благодійність".

Як розповіла "Українській правді" сама Попова, на футболки було витрачено близько 30 тисяч гривен.

"Гроші я взяла зі свого минулорічного доходу в еквіваленті моєї шестимісячної зарплатні, бо фактично на посаді отримала її за два чи три місяці", - сказала вона.

На уточнююче питання, на які ж гроші тоді вона живе, якщо зарплатня йде на благодійність, Попова відповіла: "Моя декларація за минулий рік – це 2 млн гривень. Мені поки вистачає. Як буде потім, не знаю. Коли переможемо, а мені не буде вистачати, я піду в приватний бізнес заробляти".

Згідно з повідомленням Міноборони, футболки привезені з нагоди Дня вишиванок, а також у рамках Всеукраїнської акції "Подаруй вишиванку захиснику".

Фото Міноборони
 

За словами Тетяни Попової, зображення дубових листків на футболках-вишиванках наших десантників вибрано не випадково. Адже саме вони символізують довголіття і терпіння, фізичну та духовну зрілість.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: