Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У "ДНР" заявили, що другий референдум вже не потрібен

Субота, 23 травня 2015, 22:44

У черговому референдумі про статус Донбасу немає необхідності.

Про це, як повідомляє російське РІА Новини, заявив "глава народної ради "ДНР" Андрій Пургін.

"Ми відстояли особливий статус зі зброєю в руках. Він у нас є. Фактично тому з'явився і "мінський формат", і "мінська четвірка".  Нам не потрібен референдум. Він у нас був 11 травня 2014 року", - заявив Пургін

Як відомо, раніше лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що восени разом з місцевими виборами може бути проведений референдум з державного устрою і статусу окремих районів Донбасу.

Україна не визнає псевдореферендум, проведений проросійськими бойовиками в Луганській і Донецькій областях у травні минулого року. Він проходив у напруженій обстановці на територіях, захоплених озброєними людьми.

На Донбасі намагалися повторити досвід Криму, який Росія "приєднала" до себе на підставах незаконного "референдуму" про нібито незалежність.

У квітні 2015 року лідери бойовиків заявляли, що готові повторно провести референдум про статус так званої "Донецької народної республіки".

Вже у травні так званий "віце-спікер народної ради ДНР" Денис Пушилін заявив, що самопроголошена "Донецька народна республіка" згодна на найширшу автономію без шкоди її інтересам.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: