Ляшко хоче ще й голову Лутковської

Понеділок, 15 червня 2015, 11:36

Фракція Радикальної партії вимагає звільнення уповноваженої з прав людини Валерії Лутковської у вівторок.

Про це заявив на Погоджувальній раді 15 червня лідер партії Олег Ляшко.

Він обурився з того приводу, що "банди Януковича вже рік немає, а її висуванець, яка була призначена незаконно досі працює".

"Тому ми вимагаємо завтра а не в п'ятницю заслухати звіт Лутковської і за результатами звіту звільнити її", - сказав Ляшко.

Він також нагадав, що фракція підписалася під постановою про звільнення генпрокурора Віктора Шокіна і закликав колег також поставити підпис під цим документом (загалом підписів потрібно 150)

"Генпрокуратура власною злочинною бездіяльністю дала Клюєву втекти, а потім його оголошують в розшук. Ми вважаємо, що своїми діями генпрокурор Віктор Шокін підставив і президента, який оголосив про боротьбу з корупцією. Мало того що злочини проти Майдану досі не розслідувані, досі не працює закон про заочне судочинство, то вони ще й дають втікати тим, хто грабував країну", - сказав Ляшко.

Водночас пізніше на брифінгу спікер ВР Володимир Гройсман зазначив, що парламент не зможе заслухати звіт Лутковської на цьому пленарному тижні, оскільки омбудсман перебуває за межами України.

За словами спікера, дату заслуховування звіту Лутковської визначать пізніше.

Українська правда

powered by lun.ua