Стець поговорив із керівництвом Facebook - чекаємо менеджера для скарг

18 переглядів
Середа, 17 червня 2015, 09:51

Міністр інформаційної політики Юрій Стець домовився з керівництвом європейського офісу Facebook про спільне оперативне реагування на несправедливі "бани" та антиукраїнські пости.

Про це повідомляє заступник Стеця Артем Біденко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, цієї ночі Стець зустрівся з керівництвом європейського офісу Facebook.

"У процесі зустрічі ми показали екаунти "днр-лнр" зі свастиками, трупами, і прямо в присутності директорів fb надіслали скарги на карикатури, які й раніше ніхто не блокував", - повідомив Біденко.

"Одночасно показали екаунти українців, які банилися без причин. Показали групу "За українську адміністрацію фб" з усіма прикладами. Звернули увагу на те, що терористичні організації роблять, що хочуть, а пропагандистська машина росії просто використовує fb в своїх цілях", - зазначив він.

За словами Біденка, розмову на тему "ось наші правила, ми суворо їх дотримуємося" нам вдалося перевести в сторону "давайте думати, як вийти з некрасивої ситуації".

"Оскільки зустріч перша, конкретний результат поки один: будемо оперативно реагувати на нечесні бани та надсилати проросійських порушників. Чекаємо від них менеджера, якому від нас буде надходити інформація", - повідомив Біденко.

Отже, #мінстець не спить. Вночі, між перелітами з ОБСЄ до НАТО Юрій Стець зустрівся з керівництвом європейського офісу...

Posted by Artem Bidenko on Tuesday, June 16, 2015

Читайте також: Facebook масово блокує українців та ігнорує порушення з боку антиукраїнських користувачівpowered by lun.ua