Гройсман передав подання на арешт Клюєва в регламентний комітет

Середа, 17 червня 2015, 11:34

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман передав подання генпрокурора Віктора Шокіна на дачу згоди ВР на арешт народного депутата Сергія Клюєва в регламентний комітет.

Про це в середу повідомив прес-секретар спікера парламенту Дмитро Столярчук, передає "Інтерфакс-Україна".

"Матеріали отримано. Згідно з регламентом, голова Верховної Ради Володимир Гройсман передав їх у регламентний комітет", - повідомив Столярчук.

Як відомо, Шокін 16 червня звернувся до Верховної Ради з поданням про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Клюєва в рамках нового кримінального провадження стосовно нього.

3 червня Верховна Рада розглянула подання генпрокурора і зняла недоторканність, а також дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Клюєва, який підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Того ж дня парламентарій намагався залишинути межі України через аеропорт "Бориспіль", але був не пропущений працівниками Держприкордонслужби.

4 червня Клюєв не прийшов на допит, після чого Служба безпеки почала його розшук на території України за дорученням Генеральної прокуратури.

У МВС внесли дані про розшук нардепа в облік. 9 червня генпрокурор Шокін заявив, що Клюєва "дійсно оголошено в розшук, розшук виконує СБУ". Уточнюючи, чи шукають нардепа на території України, Шокін сказав: "Звичайно, по Україні. Розшук міжнародний. Ми здійснюємо комплекс заходів".

11 червня начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що Клюєв оголошений у всеукраїнський розшук, а українські правоохоронні органи вже передали відповідні документи для оголошення його в міжнародний розшук.powered by lun.ua