Суд заарештував на два місяці другого підозрюваного у вбивстві Бузини

П'ятниця, 19 червня 2015, 02:26

Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід другому підозрюваному у вбивстві Олеся Бузини Андрію Медведько у вигляді арешту терміном до 14 серпня.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

На засіданні, яке розпочалося о 16:00 четверга і продовжилося до двох годин ночі, суд визнав, що існують підстави для взяття підозрюваного під варту.

При цьому суд не задовольнив клопотання про взяття підозрюваного на поруки з боку трьох народних депутатів Ігоря Луценка, Юрія Левченка та Андрія Іллєнка.

Як повідомила Настасія Молоткова у Facebook, у залі суду Медведько сказав, що особисто з Бузиною був незнайомий, а 16 квітня його взагалі не було в Києві.

Революція.Світанок або Свободу патріотам!Всі, напевно, читали сьогодні вранці?! "16 квітня близько першої...

Posted by Анастасия Молоткова on Thursday, June 18, 2015

Раніше Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту терміном на 60 днів з можливістю внесення застави у розмірі 5 млн грн для підозрюваного у вбивстві публіциста Олеся Бузини Дениса Поліщука.

Як повідомлялося, в четвер були затримані двоє підозрюваних - безпосередніх виконавців вбивства Бузини - Андрій Медведько і Поліщук. Пізніше в цей день був затриманий ще один підозрюваний у причетності до організації вбивства.powered by lun.ua