Рада коаліції за участю Яресько обговорює питання щодо касових апаратів - депутат

29 переглядів
Вівторок, 30 червня 2015, 21:16

Комітет Ради з питань податкової і митної політики не зібрався на проанонсоване керівником фракції "Радикальної партії" Олегом Ляшком засідання.

Як повідомляє позафракційний народний депутат, член податкового комітету Михайло Головко, питання відстрочення введення касових апаратів розглядає рада коаліції за участю міністра фінансів Наталії Яресько.

"Засідання комітету перенесли. Зараз триває нарада у Гройсмана за участю ради коаліції, міністра фінансів Наталії Яресько, на якому намагаються знайти вихід з ситуації, що склалася", - повідомив Головко агентству "Інтерфакс-Україна".

Раніше повідомлялося, що наприкінці вечірнього засідання парламенту у вівторок народні депутати з різних фракцій (Радикальна партія, "Батьківщина", позафракційні) блокували трибуну після виступу лідера фракції Радикальної партії Ляшка, який вимагав внести до порядку денного засідання питання застосування підприємцями касових апаратів.

Ляшко зазначив, що підприємці, які зібралися біля будівлі Верховної Ради, вимагають скасувати рішення уряду про застосування касових апаратів в обов'язковому порядку.

На нараді керівників фракцій коаліції, за словами Ляшка, домовилися, що парламент скасує введення касових апаратів для підприємців із доходом до 1,5 млн грн.

"Усі п'ятеро лідерів фракцій підтримали пропозицію проголосувати закон, який повністю скасовує введення касових апаратів для другої групи підприємців. Це ті, у яких дохід до півтора мільйонів гривень. Для них повністю скасовано касові апарати", - заявив він з трибуни Верховної Ради на засіданні у вівторок.

Ляшко додав: "Що стосується третьої групи підприємців - домовилися, що переноситься введення касових апаратів (а це стосується десь десяти тисяч осіб), переносимо термін набуття чинності цього закону до 1 січня (2016 року - ІФ). І до 1 січня врегулюємо усі спірні питання, які є".

За словами лідера фракції, о 18.30 вівторка мало би відбутися засідання податкового комітету Верховної Ради за участю міністра фінансів Яресько і прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, де буде виписано текст відповідного законопроекту.

Ляшко наголосив, що на засіданні парламенту в середу вранці відповідний законопроект буде розглянуто.

Він також нагадав, що відповідний закон, який врегулює питання функціонування касових апаратів, набуває чинності з 1 липня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua