Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Аваков розповів, що відбулося у Мукачевому

Субота, 11 липня 2015, 16:47

У Мукачевому, де 11 липня озброєні влаштували стрілянину, триває спецоперація із блокування, роззброєння і затримання банди, яка здійснила напад на цивільний об’єкт.

Про це у Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков. 

"У Закарпатській області триває спецоперація із блокування, роззброєння і затримання банди, яка в суботу здійснила напад на цивільний об’єкт в Мукачевому. Застосувавши гранатомети, бандити знищили два міліцейських авто, поранили чотири цивільних особи і трьох працівників міліції", - зазначив глава МВС.

Один потерпілий і один правоохоронець перебувають у важкому стані.

Потерпілим надається необхідна медична допомога.

"Наразі угрупування оточено; бандитам запропоновано здатися. У разі відмови до злочинців, згідно чинного законодавства, буде застосовано силу", - заявив Аваков.

"Переконаний, держава повинна давати найрішучішу відсіч всім проявам збройного бандитизму", - додав він.

Наразі, за даними Української правди, що підтверджують джерела у Службі безпеки України, внаслідок стрілянини у Мукачевому загинули двоє осіб.  До місця події вирушили представники СБУ з Ужгорода.

Як відомо, раніше закарпатські ЗМІ та очевидці у соцмережах повідомили, що при в’їзді до Мукачевого було заблоковано дорогу до міста; люди, озброєні автоматичною стрілецькою зброєю, відкрили вогонь в районі Червоної гірки.

Також повідомлялося про 9 поранених та кількох загиблих. 

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: