На Закарпатті взяли в заручники хлопчика

Понеділок, 13 липня 2015, 14:24

На Закарпатті двоє бійців "Правого сектора", яких переслідують правоохоронці за підозрою в причетності до суботньої стрілянини, взяли в заручники хлопчика.

Про це повідомило місцеве видання PMG з посиланням на джерела інших ЗМІ у МВС.

Речник президента Святослав Цеголко повідомив у Facebook: "Міністр внутрішніх справ та голова Служби безпеки доповіли президентові про ситуацію довкола захоплення в заручники 6-літнього хлопчика у Закарпатській області. Президент взяв цю надзвичайну ситуацію під особистий контроль і доручив вжити усіх заходів для його звільнення".

Міністр внутрішніх справ та Голова Служби безпеки доповіли Президентові про ситуацію довкола захоплення в заручники 6-лі...

Posted by Svyatoslav Tsegolko on Monday, July 13, 2015

За даними PMG, двох бійців "Правого сектора" виявили у селі Бобовище. Це виданню підтвердив сільський голова Володимир Козак. 

За даними видання, представників "Правого сектору" помітили у сільському магазині, де вони намагалися придбати їжу.

Село оточили сили Нацгвардії та правоохоронці. Бійців переслідують спецпризначенці.

Джерело в МВС стверджує, що "щоб уникнути переслідування з боку спільної групи МВС та СБУ, вони взяли в заручники хлопчика 6 років і, прикриваючись ним, втекли в ліс". Відійшовши на достатню відстань, підозрювані кинули дитину, наголосило джерело.

Речниця СБУ Олена Гітлянська також заявила про звільнення взятого в заручники 6-річного хлопчика в Закарпатській області.

"Наразі ми можемо констатувати, що хлопчик перебуває в безпеці", - сказала вона "Українським новинам"

Гітлянська додала, що не може розголошувати деталі операції зі звільнення дитини.

Над територією пошуку – Мукачевом, селами Лавки, Бобовище та прилеглими населеними пунктами – кружляють гелікоптери, зазначає PMG.

Над территорией поиска бойцов "Правого сектра" кружат вертолеты. Фото pmg.ua

У свою чергу прес-служба МВС повідомила, що у Мукачівському районі було помічено двоє озброєних чоловіків у камуфляжній формі з символікою "Правого сектору" підозрювані у подіях, які мали місце у суботу 11 липня у м. Мукачево.

"Працівники міліції та СБУ намагалися їх затримати, але вони схопили п'ятикласника та прикриваючись ним, втекли від правоохоронців. Після цього чоловіки відпустили дитину. Правоохоронцями здійснюються заходи, щодо затримання озброєних осіб.

Як повідомив журналіст PMG.ua, дорогою до Бобовища стоять декілька блокпостів з військовими, які перевіряють кожен автомобіль. 

Між селами Череївці та Лохово Мукачівського району стояв БТР з особами у військовій формі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування