Мільярдер Хмельницький знову обніс парканом скандальний пляж в Одесі

П'ятниця, 24 липня 2015, 02:57

В Одесі невідомі знову обнесли парканом пляж під санаторієм ім. Чкалова, захоплений екс-нардепом Василем Хмельницьким, який глава Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі недавно відкрив для доступу жителям міста.

Про це повідомляє одеський сайт Думська.

Свої дії робочі ніяк не коментують, посилаючись на невідоме "начальство".

Там, де паркан ще не поставлено, "приватна" територія відокремлена від громадської звичайною маркерною стрічкою. Вхід на пляж можливий, але тільки через повалені напередодні секції паркану: біля головного входу в пансіонат екс-нардепа чергують охоронці.

Разом з тим, губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі у зв'язку з установкою нового паркану пригрозив мільярдерові Хмельницькому зі сторінки Facebook, показати меру Києва Віталію Кличку незаконно захоплені Хмельницьким території в Києві.

"Ніхто не чіпає Вашу приватну власність і можете огороджувати Ваші вілли потворними парканами на Ваш розсуд, але не чіпайте пляж і не випробовуйте терпіння людей. Та зрозумійте ж Ви, що не маєте права забирати у одеситів навіть 1 квадратний сантиметр їх кращого пляжу. Або скориставшись перебуванням у Києві, мені запросити Кличко і з ним разом сходити теж, показати які я бачив незаконно Вами обгороджені київські території? З надією на Ваше розуміння з траси Одеса-Київ ", - написав він.

Шановний мільярдере Хмельницький, скориставшись тим, що я виїхав до Києва на засідання Національної ради реформ, Ваші мі...

Posted by Mikheil Saakashvili on 23 липня 2015 р.

Раніше Одеська влада допустила одеситів на пляж, який протягом декількох років контролювався київським олігархом.powered by lun.ua