Свідок обвинувачення відмовився виступати проти Сенцова і Кольченка

П'ятниця, 31 липня 2015, 12:47

Один з ключових свідків звинувачення у справі Сенцова-Кольченка Геннадій Афанасьєв відмовився давати свідчення проти них і заявив, що раніше свідчив під тиском.

Про це він сказав у п'ятницю в суді, передає Медиазона.

Афанасьєв оголосив, що він відмовляється давати свідчення. Він пояснив, що все, раніше сказане, він говорив під тиском. 

У відповідь на таку заяву Афанасьєва Сенцов і Кольченко почали аплодувати.

Коли його запитали, чи знає він людей в "акваріумі, Афанасьєв відповів: "Сенцова знає вся Україна, він відомий режисер. Іншого не знаю".

В суді присутня велика делегація представників посольств Австрії, Великобританії та інших країн, повідомляє у своєму Twitter Радио Свобода.

Нагадаємо, за версією російського слідства, Сенцов створив в Криму терористичну організацію, яка була структурним підрозділом забороненого в РФ "Правого сектора", з метою виходу півострова зі складу Росії. Сенцов все спростовує.

Крім нього в цій справі були заарештовані Олександр Кольченко, а також Геннадій Афанасьєв та Олексій Чирній. Останні пішли на угоду зі слідством і вже отримали вироки - по 7 років позбавлення волі. За умовами угоди зі слідством, вони повинні давати свідчення в суді проти Сенцова і Кольченка.

У четвер, 30 липня, до суду доставили Чирнія. Він підтвердив всі дані ним раніше покази, але говорити в суді не захотів.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування