В "Опоблоці" заявили, що виграли суд щодо реєстрації партії в Харківській області

15 переглядів
П'ятниця, 21 серпня 2015, 01:59

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Міністерство юстиції та харківське управління юстиції зареєструвати обласну організацію партії "Опозиційний блок".

Про це йдеться в заяві "Опозиційного блоку".

"Сьогодні суд прийняв єдино законне рішення, зобов'язавши Мін'юст і Харківське управління юстиції зареєструвати нашу обласну організацію", - стверджують у партії.

У політичній силі звинувачують владу у протидії реєстрації та участі "Опозиційного блоку" у виборах.

"Ми вимагаємо негайного виконання рішення суду Мін'юстом. Будь-які відстрочки безглузді, тому що це обов'язково відбудеться", - сказано в заяві.

Як повідомлялося, 3 серпня Головне теруправління юстиції в Харківській області відмовило у реєстрації регіональної організації партії "Опозиційний блок".

Начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Юрій Георгіївський повідомив, що 24 липня представники народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна подали в управління пакет документів із двома вимогами: прийняти до відома рішення про припинення юридичної особи обласної організації партії "Закон і порядок" (торік на всеукраїнському рівні ця партія була перейменована в "Опозиційний блок") і взяти до відома і зареєструвати обласну організацію партії "Опозиційний блок".

"27 липня ми взяли до відома рішення про ліквідацію обласної організації партії "Закон і порядок", запущена процедура ліквідації даної обласної організації цієї політичної партії. Поки ліквідаційна процедура не буде завершена відповідно до чинного законодавства Головне територіальне управління юстиції не може прийняти рішення про реєстрацію обласної організації "Опозиційного блоку" на території Харківської області", - сказав Георгіевскій.

За його словами, ліквідаційна процедура займе не менше двох місяців, таким чином "Опозиційний блок" не зможе взяти участь у виборах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua