Сенцов привітав Україну з Незалежністю. Хибних ілюзій щодо вироку не має

Понеділок, 24 серпня 2015, 21:57

Український режисер Олег Сенцов, незаконно ув'язнений в Росії за звинуваченням в організації терактів у Криму, привітав Україну з Днем Незалежності.

Про це у Facebook повідомила його сестра Наталя Каплан. 

За її словами, Сенцов передає усім привіт, та, незважаючи на бадьорий настрій, не має ілюзій з приводу вироку, який вже 25 серпня має винести суд.

"Тримається куди краще, ніж всі ми разом узяті, але хибних ілюзій не плекає", - зазначила Наталя.

Олег поздравляет Украину с профессиональным праздником) ага, я таки пробилась на свидание! Стекло, три трубки и слушател...

Posted by Наталья Каплан on 24 августа 2015 г.

Як відомо, 25 серпня Ростовський суд оголосить вирок у справі Олега Сенцова та Олександра Кольченка. Державне обвинувачення РФ зажадало для українського режисера Олега Сенцова 23 роки колонії суворого режиму.

За версією російського слідства, Сенцов створив в Криму терористичну організацію, яка була структурним підрозділом забороненого в РФ "Правого сектора", з метою виходу півострова зі складу Росії. Сенцов все спростовує.

Крім нього в цій справі були заарештовані Олександр Кольченко, а також Геннадій Афанасьєв та Олексій Чирній. Останні пішли на угоду зі слідством і вже отримали вироки - по 7 років позбавлення волі. 

Крим. Реаліїpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!