"Самопоміч" спростила умови виключення з фракції і заборонила власну думку

143 перегляди
Неділя, 30 серпня 2015, 22:26

31 серпня на позачерговому засіданні парламенту фракція "Об'єднання "Самопоміч" голосуватиме проти внесення змін до Конституції в частині децентралізації.  

Про це на своїй сторінці у Facebook ввечері 30 серпня повідомив нардеп Семен Семенченко. 

"На засіданні фракції "Об'єднання "Самопоміч" домовилися голосувати проти внесення змін до Конституції. Добраніч", - зазначив він.

 

У свою чергу нардеп від "Самопомочі" Вікторія Пташник повідомила: фракція екстренно змінила внутрішнє Положення щодо можливості виключення депутатів з фракції та  ухвалила рішення про неможливість мати окрему думку по питаннях, що стосуються Конституції.

"В ніч перед голосуванням по Конституції наша фракція змінила внутрішнє Положення. Зокрема, Положенням, під яким підписалися всі члени фракції, було передбачено, що питання про виключення депутатів з фракції приймається 3/4. Саме ці 3/4 голосів раніше завадили виключити перший номер фракції Ганну Гопко за власну позицію по Конституції", - зазначила вона.

Ввечері 30 серпня Положення змінили.

"Тепер для виключення з фракції достатньо 2/3. Ймовірно, так простіше буде виключати з фракції за свою позицію та професійні переконання", - припустила нардеп.

Окрім того Пташник зазначила, що прийнято рішення про неможливість мати окрему думку по питаннях, що стосуються Конституції.

В ніч перед голосуванням по Конституції наша фракція змінила внутрішнє Положення. Зокрема, Положенням, під яким підписал...

Posted by Victoria Ptashnyk on 30 августа 2015 г.

Раніше 30 серпня нардеп Єгор Соболєв повідомив: "Самопоміч" голосуватиме завтра проти - "червоними кнопками". Щойно підтвердили це на зборах фракції".

Як відомо, раніше голова фракції Олег Березюк заявляв, що фракція "Самопоміч" не має наміру голосувати за проект закону про внесення змін до Конституції в частині децентралізації, внесений до Верховної Ради президентом.

Днями лідер "Самопомочі" Андрій Садовий заявив, що на нардепів фракції  тиснуть і намагаються "розколоти" перед голосуванням у Верховній Раді щодо змін до Конституції в частині децентралізації

Cпікер ВР Володимир Гройсман закликав ГПУ та Національне антикорупційне юро України в стислі терміни провести розслідування. 

В ГПУ повідомили, що Садовий викликаний на допит за фактом своїх заяв про спроби підкупу нардепів з фракції "Самопомочі".

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua