Тука розповів, де будуть логістичні центри на Луганщині

Вівторок, 4 серпня 2015, 11:30

У Луганській області логістичний центр для жителів окупованих територій відкриється в Станиці Луганській на площі біля автостанції, також планується у селищі Новотошківському.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної адміністрації.

Розташувати логістичний центр запланували на площі біля автостанції. Параметр площі дозволяє організувати значну кількість місць торгівлі продовольчими товарами і товарами першої необхідності, а також розмістити мобільні засоби банківського обслуговування для здійснення соціальних виплат.

 

Наявність у будівлі автостанції мереж електро-, водопостачання та водовідведення дозволяє організувати торгівельні місця відповідно до чинних санітарно-епідеміологічних норм. У разі початку обстрілу з боку терористичних угрупувань, технічні приміщення автостанції також можливо використовувати у якості укриттів для відвідувачів логістичних центрів. 


"Ми також пропонуємо встановити постійні пункти спостереження для міжнародних організацій, що дозволить у значній мірі підвищити рівень безпеки цивільного населення під час роботи логістичного центру", – зазначив керівник Луганської ВЦА Георгій Тука.

"Подібний центр, після погодження в РНБО, ми пропонуємо створити перед будинком культури у смт Новотошківському Попаснянського району", додав він.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування