25.06

Банківський форум

Тягнибока і його "свободівців" викликали на допит

Вівторок, 1 вересня 2015, 16:31

Міністерство внутрішніх справ викликає на допит лідерів і членів ВО "Свобода" у зв'язку з подіями біля Верховної Ради.

Про це інформує у вівторок прес-служба МВС.

У рамках розслідування кримінального провадження відкритого за фактами групового порушення громадського порядку, вчинення масових безладів, спричинення шкоди життю та здоров’ю працівників правоохоронних та незаконного поводження зі зброєю шляхом надання повісток викликано на допит до Головного слідчого управління МВС близько 30 осіб, зазначено в повідомленні.

Зокрема на допит викликано лідера партії Олега Тягнибока, а також членів партії Юрія Сиротюка, Ігоря Швайку, Ігоря Криворучка, Сергія Бойка, Ігоря Сабія.

 

Як відомо, 31 серпня під Верховною Радою сталися сутички між силовиками та мітингувальниками, які вимагали не ухвалювати зміни до Конституції.

Після голосування парламенту, мітингувальники пішли штурмом на Верховну Раду і почали кидати димові шашки. Потім хтось кинув у лави міліції і Нацгвардії бойову гранату. Було поранено понад 130 осіб.

Один нацгвардієць помер від поранення уламком у серце, у понеділок, ще двоє померли в лікарні у вівторок.

Затриманий 21-річний Ігор Гуменюк, який, за словами глави МВС, кинув гранату - боєць добровольчого батальйону спецпризначення "Січ" (складається з членів "ВО "Свобода").

Голова МВС Арсен Аваков звинуватив лідера партії "Свобода" Олега Тягнибока та його однопартійців у трагедії під Верховною Радою.

Тягнибок і "Свобода", у свою чергу, заперечують свою провину і звинувачують керівництво МВС та владу загалом у провокації.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: